Stichting Nadja (met ANBI-status) maakt zich al zo’n acht jaar hard voor kinderen met (meervoudige) beperkingen, met name op het gebied van welzijn en vrijetijdsbesteding.
stichting Nadja heeft al een aantal grote projecten op haar naam staan, zo hebben ze twee speeltuinen volledig aangepast en toegankelijk gemaakt, inclusief aangepaste speeltoestellen, paden en invaliden-toilet. Iedere twee weken organiseren ze spelmiddagen voor deze kinderen, omdat het voor hen niet vanzelfsprekend is naar buiten te rennen, contact te maken en samen te spelen.
Momenteel zijn ze bezig met een aangepast clubgebouw én het promoten en opzetten van Racerunning bij atletiekverenigingen, zodat ook deze kinderen met hun loophulpmiddel (de Racerunner) buiten kunnen sporten en meedoen.
Meer informatie over de stichting vindt u op de website www.stichtingnadja.nl
Voor 2018 heeft de stichting zich als doel gesteld, ook kinderen met een beperking in het buitenland te ondersteunen in hun welzijn en als de meest basale dingen voorhanden zijn, hun vrijetijdsbesteding.
Naar aanleiding van een reis in 2017 in Sri Lanka is de keuze gevallen op een tehuis, waar momenteel zo’n 90 kinderen verblijven, waarvan 64 meervoudig gehandicapt. Meer informatie over de stichting vindt u op http://www.methsewa.org
Waar oprichter Anne van Zwieten – en moeder van Nadja, meervoudig gehandicapt – zich bezighoudt met een sporthulpmiddel zoals de Racerunner, hebben deze kinderen vaak niet eens een eigen bed, laat staan een rolstoel.
Daarom is Stichting Nadja op zoek naar:
-10 rolstoelen (liefst 4 kinderrolstoelen en 6 volwassen rolstoelen)
-29 bedden en matrassen, liefst anti-doorlig
-1 watermatras
-5 po-douchestoelen
– 6 rollators (3 kinder en 3 volwassenmaat)
– stevige schoenen, orthopedische schoenen
– naaimachine
Mocht u Stichting Nadja verder kunnen helpen, neem dan contact op met oprichter Anne van Zwieten via stichtingnadja
Reageer op dit artikel
Laat als eerste een reactie achter.