Programma Partindag boordevol relevante thema’s voor goed doen

Partin is Partin niet zonder de Partindag. De vakdag voor en door kleine goede doelen. Dit jaar is de Partindag op 2 november in De Schakel in Nijkerk. Niemand minder dan Jan Pronk trapt de dag af. Hij gaat in op het draagvlak in Nederland en wat dat doet voor ontwikkelingssamenwerking. En Patricia Dinkela laat ons nadenken over privileges. En afsluitend is daar cabaretier Ritsko van Vliet, die zijn kijk op Goed Doen anno 2024 deelt. Met deze bijzondere sprekers en relevante workshops wordt het een dag vol inspiratie en herkenning. Zoals jullie van Partin gewend zijn

Jan Pronk: draagvlak door de jaren heen
De bijdrage van kleine goede doelen aan het draagvlak voor ontwikkelingssamenwerking is van groot belang. Vroeger, in de tijd van NCDO. Maar ook nu, anno 2024. Jan Pronk heeft het, als minister van Ontwikkelingssamenwerking en daarna, allemaal meegemaakt en hij legt het haarscherp uit.

Patricia Dinkela: privileges, heb jij ze?
Zij wel. Vrij veel zelfs. Geeft ze toe. En dankzij al deze privileges, en het feit dat zij de juiste mensen tegenkwam op het juiste moment, die verder keken en vertrouwen gaven, kon zij een weg naar buiten vinden. Dat gunt ze iedereen.

Ritsko van Vliet: goed doen anno 2024
Hij gebruikt zijn ervaring als artiest, pr-manager, voorzitter van stichting Amurang en communicatiedocent voor overbrengen zijn visie over Goed Doen anno 2024.

Werksessies ; voor ieder wat wils
Er zijn negen workshops in twee rondes.

  • De kracht van AI voor goede doelen
    Gijs Wibier en Bart Landsmeer (UNO) | Jose Hoyos (Stichting Ayni)
  • Valkuilen bij fondsenwerving
    Bas van Breemen (Beter fondsenwerven)
  • Heb je nou echt CRM nodig?
    Edwin Schalk (Xapti)
  • Gedoe bij internationale overboekingen
    Jeroen Amsalem (Rabobank) | Jean-Claude Ngaboyisonga en Jerome de Graaf (StoneX)
  • NGO’s en activisme: een ongemakkelijk partnerschap?
    Emile Sprenger (Extinction Rebellion)
  • Fondsenwerver of zelf doen?
    Betty Jelier (Betty in Bedrijf)
  • Organisatiestructuur: hoe leuk ben jij voor nieuwe actievelingen?
    Jacquelien Willemse (Guide to lead)
  • Rainwater harvesting met Calabash Cisternes
    Paul Akkerman (De Gevulde Waterkruik)
  • Kinderbescherming een (papieren) werkelijkheid
    Saskia Daru (Movisie)

Aanmelden kan via het formulier op de pagina: partin.nl/partindag/. Daar vind je ook het gehele programma van de dag!